2022 РІК МАЄ СТАТИ РОКОМ ПОЧАТКУ КОМПЛЕКСНОГО ВІДНОВЛЕННЯ СИСТЕМ ЗРОШЕННЯ НА ПІВДНІ УКРАЇНИ

2022 РІК МАЄ СТАТИ РОКОМ ПОЧАТКУ КОМПЛЕКСНОГО ВІДНОВЛЕННЯ СИСТЕМ ЗРОШЕННЯ НА ПІВДНІ УКРАЇНИ

27.01.2022 Автор buvrzp

Вчора перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Володимир ШУСТОВ провів нараду за участі фахівців Департаменту агропромислового розвитку ОДА, керівника Басейнового управління водних ресурсів річок Приазов’я, представників міжрайонних управлінь водного господарства та Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Присутні обговорили питання перспектив розвитку зрошення в Запорізькій області. 

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Володимир ШУСТОВ акцентував увагу присутніх на тому, що у планах держави на 2022 рік – початок комплексного відновлення систем зрошення на півдні України. Державним бюджетом України на 2022 рік передбачено збільшення видатків на відновлення систем меліорації в розмірі 1 млрд грн.

Держава бере на себе повноваження щодо фінансування проєктів з реконструкції, модернізації та будівництва нових насосних станцій, магістральних та основних каналів, які рухаються від Дніпра.

Начальник Басейнового управління водних ресурсів річок Приазов’я Володимир Шляховчук ознайомив присутніх із перспективами розвитку зрошення в Запорізькій області на 2022-2024 роки.

Володимир ШУСТОВ зазначив, що в області є потенціал, який ми маємо використовувати у повному обсязі і поставив перед управлінням водних ресурсів завдання найближчим часом визначитися з об’ємами необхідної реконструкції та виготовлення проєктів і технічної документації з відновлення міжгосподарських зрошувальних мереж в області.

Департамент культури та інформаційної політики