Анонси подій

Конкурс малюнків «Підземні води – зробити невидиме видимим»

З нагоди відзначення Всесвітнього Дня Води –2022, з метою висвітлення ролі підземних вод в адаптації до змін клімату, їх охороні  та раціональному використанні, як важливого джерела прісних вод для задоволення потреб населення вод, дбайливого ставлення до природних ресурсів, розвитку творчого потенціалу у дітей БУВР річок Приазов’я оголошує конкурс дитячого малюнку «Підземні води – зробити невидиме видимим».

Умови участі у конкурсі

  Можливість прийняти участь у конкурсі мають  діти, віком від 6 до 17 років (включно).

         Конкурсні роботи (малюнки) мають стосуватися водної тематики, висвітлення актуальних проблем збереження водних ресурсів та позитивної практики раціонального водокористування.

Вимоги до робіт (малюнків) учасників конкурсу:

         1. Розмір роботи має бути у форматі А4.

         2. Робота має відповідати темі конкурсу.

         3. На зворотному боці кожної роботи необхідно вказати:

— назву роботи (українською мовою);

— прізвище, повне ім’я та вік автора роботи (українською мовою);

— місце проживання (поштова адреса), контактний номер телефон одного з батьків.

         Від одного учасника приймається лише 1 робота.

Зверніть увагу, що всі роботи, надіслані на конкурс, не підлягають поверненню авторам.

         Збір малюнків триває з 15.02.2022 до 14.03.2022 року (включно).

         Конкурсні роботи надсилати на адресу: 69095, м.Запоріжжя, пр. Соборний, 105, Басейнове управління водних ресурсів річок Приазов’я. Детальна інформація за телефоном: (061) 787-49-70, моб. тел. 067-612-31-46. 

         З 15.03.2022 по 20.03.2022 року (включно) на офіційній сторінці БУВР річок Приазов’я у Facebook відбуватиметься голосування за допомогою «вподобайчиків». Ті роботи, які отримають найбільшу кількість «вподобайчиків» і стануть переможцями. Про оголошення та нагородження переможців буде повідомлено додатково.

18 вересня – Всесвітній день моніторингу якості води

18 вересня в усьому світі відзначається Всесвітній день моніторингу якості води. Цей день був заснований в 2003 році, ініціатором його створення виступив американський Фонд чистої води.

Вода – природний розчинник і разом з нею в організм людини потрапляє багато цінних речовин. Саме тому, потрібно проводити моніторинг якості води для одержання кількісної інформації щодо поточних рівнів шкідливих чи потенційно шкідливих параметрів якості води з метою оцінки забруднення і збитків від нього.

Всесвітній день моніторингу якості води став глобальною інформаційно-освітньої програмою, спрямованою на поінформованість суспільства про проблеми води та участь у захисті водних ресурсів у всьому світі.

Міжнародний день чистих берегів

Міжнародний день чистих берегів  проводиться щорічно у треті вихідні вересня і проходить по всьому світу. Цього дня проводиться прибирання на узбережжях водойм з метою попередження забруднення побутовими відходами.

Захід був започаткований у 1986 році і з кожним роком набуває все більшу популярність. Він проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій і проходить по всьому світу. Організація даної еко-акції має на меті сформувати  екологічну свідомість населення та популяризувати еко-стиль життя, навчити дбайливому ставленню до довкілля  та розумному використанню водних ресурсів.

Наразі проблема засмічення побутовим сміттям для річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів. Тому є нагальна необхідність зупинити засмічення водойм.

З цієї нагоди усім небайдужим жителям області пропонуємо долучитися до екологічної акції та прийти до  берегів водойм і прибрати сміття, щоб зробити свій внесок для екологічного здоров’я наших водойм.

Пам’ятаймо: майбутнє наших водойм – у наших руках!

Еко форум

Більш детальніша інформація за посиланням