Анонси подій

18 вересня – Всесвітній день моніторингу якості води

18 вересня в усьому світі відзначається Всесвітній день моніторингу якості води. Цей день був заснований в 2003 році, ініціатором його створення виступив американський Фонд чистої води.

Вода – природний розчинник і разом з нею в організм людини потрапляє багато цінних речовин. Саме тому, потрібно проводити моніторинг якості води для одержання кількісної інформації щодо поточних рівнів шкідливих чи потенційно шкідливих параметрів якості води з метою оцінки забруднення і збитків від нього.

Всесвітній день моніторингу якості води став глобальною інформаційно-освітньої програмою, спрямованою на поінформованість суспільства про проблеми води та участь у захисті водних ресурсів у всьому світі.

Міжнародний день чистих берегів

Міжнародний день чистих берегів  проводиться щорічно у треті вихідні вересня і проходить по всьому світу. Цього дня проводиться прибирання на узбережжях водойм з метою попередження забруднення побутовими відходами.

Захід був започаткований у 1986 році і з кожним роком набуває все більшу популярність. Він проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій і проходить по всьому світу. Організація даної еко-акції має на меті сформувати  екологічну свідомість населення та популяризувати еко-стиль життя, навчити дбайливому ставленню до довкілля  та розумному використанню водних ресурсів.

Наразі проблема засмічення побутовим сміттям для річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів. Тому є нагальна необхідність зупинити засмічення водойм.

З цієї нагоди усім небайдужим жителям області пропонуємо долучитися до екологічної акції та прийти до  берегів водойм і прибрати сміття, щоб зробити свій внесок для екологічного здоров’я наших водойм.

Пам’ятаймо: майбутнє наших водойм – у наших руках!

Еко форум

Більш детальніша інформація за посиланням